Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №17 Ізюмської міської ради

Умови доступності закладу дошкільної освіти для дітей з особливими освітніми потребами

В закладі дошкільної освіти створено сприятливі умови для перебування дітей з особливими освітніми потребами. У наявності пандус, кнопка виклику та табличка з шрифтом Брайля.

Дитячий садок повністю забезпечений необхідними площами. Групові приміщення просторі, затишні, оформлені з естетичним смаком і вишуканістю. Оснащені новими дитячими меблями, відповідають віковим особливостям дітей. Ігровий та предметно-розвивальний простір дає можливість повноцінному розвитку потреб та інтересів дітей , їх духовного зростання, фізичної досконалості, прояву самостійності, реалізації своїх задумів і бажань. Східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями. Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, постійно дотримується повітряно-тепловий та санітарно-гігієнічний режим.

Територія закладу дошкільної освіти постійно підтримується у належному стані.